1999 gramów Cudu

Byłam dziś na USG. Gdy zobaczyłam buzię Lilki, aż krzyknęłam z zachwytu: ,,Matko, jaka śliczna!”, na co lekarz uśmiechnął się z lekką pobłażliwością. Pewnie słyszy to podczas każdego badania, jakie wykonuje (albo coś podobnego), ale ja swoje wiem: piękniejszego dziecka w życiu nie widziałam. Słodka, okrąglutka główeczka, ogrooooooomne oczy (te ślepiate ślepia to mają po ojcu, przepiękne!), kształtny nosek, usteczka pełne i całuśne! Porwało mnie do niej, aż płakać mi się zachciało, że jeszcze trzeba 1,5 miesiąca czekać! Pan doktor określił termin tym razem na 26.09 (już dwa dni do tyłu! oszaleję z niecierpliwości!), a wagę mojej dorodnej rybki na 1999 gramów. I pomyśleć, że nie tak dawno na kolejnych badaniach nie dawano jej większych szans! Jak oni mogli? Jedna lekarka stwierdziła, że jej w ogóle nie ma, potem lekarz powątpiewał w fakt rozwijania się ,,płodu”, ale mama wierzyła w apetyt córci i wiara poczyniła cuda.

Myślę, że gdy się urodzi, to wreszcie zapanuje harmonia w kosmosie. Tak się całe życie zastanawiam, co tutaj nie gra na tym świecie i teraz w końcu wiem: brakowało na nim naszej córeczki, ślicznej jagódki, słodkiej moreleńki. Ona zmieni wszystko.

3 myśli nt. „1999 gramów Cudu

 1. Justyś

  Będzie mały, jak najbardziej już realistyczny klusek o pyzatej mordce, ogromnych oczętach, o pulchnym, ciepłym i wijącym się ciałku ;D tylko patrzeć z rozkoszą na mały cudzik, który nie tak dawno (ku niedowierzaniu samych rodziców i ciotuni) objawił się bladą kreseczką.
  Ha i wierzę w to, że Felunio swą postawą wzlędem siostrzyczkizaskoczy nawet mamę, bo to mądre i kochane dziecię jest ;)
  całuję Was Blocki ;* ;D

  Odpowiedz
 2. Marysia Autor wpisu

  No,ciotuniu, pamiętam, że nam towarzyszyłaś w tym wyjątkowym momencie, hihi… I że mało na zawał nie padłam, a już niestety nie mogłam się z wami browara napić żeby to ogarnąć:P

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>