Dziękujemy i żegnamy

Jutro wracamy do Anglii. Dziękujemy wszystkim, którzy mimo fatalnej pogody przybyli na ognisko urodzinowe Felka, w dodatku je rozpalili z pomocą mokrego drewna (mama tym razem nie dała rady :) ). Wszystkim, którzy nas odwiedzili i zaprosili do siebie. Za piękny czas.

Żyję zmianami, które nam się szykują i bardzo, że tak powiem, duchowo je przeżywam. Prawdopodobnie już w czerwcu zamieszkamy w Londynie, w doborowym sąsiedztwie Kasi i jej rodzinki. W połowie maja zaczynam pierwszy stopień kursu doradztwa laktacyjnego. Dzieci zdecydowałam się na czas zajęć oddać do punktu opieki dla maluchów ,,kursantek”. Mam trochę obaw, ale więcej siły. Zamierzam szczegółowo Felciowi wytłumaczyć, co go czeka i dlaczego jest to dla mnie ważne, natomiast jeśli idzie o Lilcię, jestem wręcz pewna, że nie przeżyje tam dużej traumy, o ile oczywiście panie faktycznie się nią zajmą.

Jeszcze tylko horror lotu i powrotu z lotniska… I dalej można bez większych przeszkód realizować swoje śmielsze niż zwykle plany.5 myśli nt. „Dziękujemy i żegnamy

 1. Kasia S.

  Kurs w ramach LLL?
  Świetna inicjatywa, trzymam kciuki:).
  A co się dzieje podczas lotu i powrotu, że jest to horrorem? Pytam, bo zamierzam się zdecydować na taką podróż z dwójką dzieci w te wakacje…:)

  Odpowiedz
  1. Marysia Autor wpisu

   kurs nie LLL ale mam nadzieję,że czegoś się dowiem:) co się dzieje…? cóż,moje dziecko jest nadaktywne i jako jedyne z całego samolotu nigdy nie śpi nawet sekundy… za to wokalizuje za trzech,kręci się niemożebnie,wierci,łazi,ciągnie za włosy,bije brata,ucieka i grzebie pasażerom w torbach… cóż,po prostu 2 godziny akurat z Lilą w samolocie a potem 2 w samochodzie nie należą do rozrywek:) ale już Felek jest inny,więc komfort podróży zależy od temperamentu dziecka;P życzę udanych wakacji!!! :)

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>