Dzienne archiwum: 27 czerwca 2013

Wstał nowy dzień

Jak tylko zamieściłam wczoraj wpis, do Marcinka zadzwonił nasz niedoszły landlord z informacją, że nie możemy się w weekend wprowadzać. Ponieważ zwodzi nas od ponad miesiąca, a gra była warta świeczki, bo mieliśmy mieszkać za płotem ukochanej przez nas rodzinki Kasi z Londynu, załapaliśmy lekkiego doła. Chociaż ja to w sumie dostałam jakiejś dziwnej głupawki i zaśmiewałam się w głos do końca dnia- chyba jakaś reakcja obronna organizmu :)

W każdym razie niesamowite było to, co stało się, gdy zamieściłam na fejsie status na ten temat. Ludzie zaczęli sobie to udostępniać, dziesiątki wpisów, obcy mi ludzie pisali oferując pomoc! Wzruszyłam się strasznie. Dziękuję Wam! Jak jeszcze raz mi ktoś powie, że internet atomizuje społeczeństwo, to co najmniej parsknę śmiechem. Jest moc, ludziki, jest moc. Na prawdę wierzę, że wszystko się ułoży, bo jakoś musi się ułożyć, szkoda, że nie do końca tak, jak chcieliśmy, ale może dzięki temu docenimy wspólne działanie. Rodzinę w każdym aspekcie znaczenia tego słowa. W chwilach trudnych dopiero okazuje się, jak ważne jest to, żeby być razem, jak istotna jest komunikacja.

Może mam coś z deklem, ale odczułam ulgę. Temu ,,landlordowi” od dawna nie ufałam i najbardziej bałam się, że wystawi nam numer po przeprowadzce albo w jej dniu. A teraz wiem na czym stoję pod tym względem- tam mieszkać nie będziemy i już. Czuję dreszcz emocji, bo nie wiem co mnie czeka, a podświadomie wyczuwam, że coś pozytywnego. Pod mostem nie zlądujemy, chroni nas prawo, są dzieci, na pewno sami siebie nie pozwolimy skrzywdzić.

Dziękuję Wam z całego serca za tę reakcję. To było niesamowite. Celebruję od rana nowy dzień, bo maluszki jeszcze śpią, wysyłam wam moc,MOC radosnej energii!