Lila robi siusiu na nocnik :)

Udało się! Po 2 miesiącach bezpieluchowych zmagań i nocnikowych strajków Lila nagle, sama z siebie, zaczęła robić siusiu na nocnik. Stało się to 3 dni temu i od tego czasu w domu nocnik jest w ciągłym użyciu. Nie mam teraz zbyt czasu, żeby pisać, chciałam się tylko podzielić radością, ale wierzcie mi, że tu możnaby napisać cały eleborat. Ile wniosków z obserwcacji dziecka bez pampersa, ludzie… To na prawdę zbliża. Zdjęcie pieluchy na prawdę pogłębia relację.

Ja i tak trochę się bałam ,,popłynąć” po całości, na dwór Lileczka wychodziła bez pieluszki sporadycznie, a spała tak tylko raz. Ale odwagi mam coraz więcej, bo wreszcie są widoczne także dla innych (początkowo sceptycznych) sukcesy, tj. siku w nocniku. Jest 7 rano, a siusiała tam już 3 razy, za każdym razem sama z siebie, poszła i zrobiła. I jeszcze przyniosła nocnik, żeby się pochwalić.

Lilcia ma 20 miesięcy. Od dziś bierzeemy nocnik na spacery, a na pupę majtki. Damy radę!

4 myśli nt. „Lila robi siusiu na nocnik :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>