2014

Zastanawiałam się, czy po Nowym Roku pisać bloga dalej. Biłam się z myślami, ale chyba jednak opłacę dzisiaj tę domenę :) Spojrzałam na synka w piżamce, wycinającego gwiazdki z ciastoliny. W najbliższym roku, który zacznie się jutro, on skończy 5 lat. Niesamowite, jakiego mężczyznę hoduję, jaki on piękny, wpadam w zachwyt codziennie. Wiem, gdy piszę tego typu słowa, w oczach postronnych wbijam się w  tę wkurzającą kastę histeryzujących mamusiek, które bagatelizują potrzeby swoich córek bo nie mogą im wybaczyć płci żeńskiej i ta skrywana niechęć do kobiecych narządów płciowych kładzie się piętnem na całej ich relacji. To nie ja. Córka jest dla mnie kolejnym powodem do pełnego omdlenia zachwytu. Niewiarygodne, jaką kobietę hoduję. Cudną, silną, słodką, zawziętą. Moje dzieci jawią mi się jako potencjał dla ludzkości na resztę czasu jej istnienia, na resztę od magicznych momentów narodzin Felka i Lili. Wszystkie dzieci są wcieleniem Buddy, co przeczytałam u Iny May i słowa te ryją mi serce oraz mózg. Tylko trzeba to zobaczyć. Ja widzę, widzę, widzę u moich, widzenie to ryje mi serce i mózg :)

W Nowym Roku 2014 życzę przede wszystkim zauważenia Buddy we własnych dzieciach. Można wymienić na dowolnego proroka właściwego dla wybranej religii ;)

4 myśli nt. „2014

 1. Magda

  Również się cieszę, że opłacisz. Zaglądam tu od niedawna i bardzo lubię czytać Twoje wpisy. Twoje spostrzeżenia na temat dzieci są dla mnie (również mamy dwójki cudownych urwisów) bardzo wartościowe i pouczające. Dziękuję :)

  Odpowiedz
 2. Kasia S.

  Również nie należę do kasty rozhisteryzowanych mamusiek, a uwielbiam swoją córkę (nie mogę się doczekać, aż podrośnie i stanie się kobietą – jaka będzie, co wybierze w życiu, o czym będziemy rozmawiać? To pytania, które mnie fascynują!) i zachwycam się synkiem… Trzeba krzewić miłość (zwłaszcza do dzieci), bo w świecie wciąż jej za mało:).
  A, i ja bym powiedziała, że dzieci są obrazem Boga (zgodnie z zaleceniem, wymieniłam proroka na Boga Jahwe, w którego wierzę) i codziennie staram się Go w nich widzieć:).

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>