Własny pokój

Felonek wprowadza się dzisiaj do swojego pokoju.

Po prostu chciał! Kilka dni temu. Akurat mieliśmy couchurferkę z Turcji, więc nie mogliśmy przeprowadzić zmiany natychmiastowo, ale dzisiaj pojechała, więc robimy przemeblowanie. Zmieniłam już ustawienia na naszym profilu na couchsurfingu- nie będziemy podróżnikom już oferować sypialni, a jedynie kanapę w salonie.

Myślcie co chcecie, dla mnie to rewolucja:)

Przede wszystkim cieszę się jako matka, i napawa mnie to wielką satysfakcją, że dzieje się to pod wpływem decyzji synka, nie zostało mu narzucone. W maju Felek skończy 5 lat. Więc dla niego to jest wiek, w której pomyślał o większej samodzielności. Co prawda nigdy właściwie nie dzielił z nami łóżka, szczęśliwy był w swoim, ale o wyprowadzce do własnego pokoju póki co mowy nie było. A teraz jest :) Przenieśliśmy już zabawki!

2 myśli nt. „Własny pokój

  1. Maniamamowania

    O to przełomowy moment. Super, że wszystko przebiegło tak naturalnie i z chęci samego Franka. Mam nadzieję, że u nas też tak będzie. Na razie Staś ma trzy lata i dobrze nam razem w jednym pokoju :)

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>