Opowieści Porodowe

Tutaj się jeszcze nie chwaliłam, że w moim ogródku już w najbliższy piątek odbędzie się Krąg Opowieści Porodowych, prowadzony przez doświadczoną doulę, chociaż Kasia zarzeka się, że nie ma tam miejsca na ,,prowadzenie”, bo prowadzić będą wszystkie mamy które się tam zbiorą i podzielą Czymś co jest dla nich ważne. Tak się jakoś stało, mamy teraz Międzynarodowy Tydzień Douli, w wielu polskich miastach w piątek zorganizowane będzie takie spotkanie. A ponieważ Londyn to prawie jak polskie miasto, napisała do mnie pewna urocza osoba z prośbą o pomoc przy organizacji. No to pomagam, udostępniając ogród i Marcinka, który rozpali nam ogień i obiecał grzane wino. Nie mogę się doczekać!

Nie tylko Polki będą uczestniczyć, pozapraszałam moje psiapsióły z dzielnicy, więc mamy i pierwiastek południowoamerykański, i brytyjski, i karaibski, i zobaczymy jaki jeszcze. Ekscytacja total:)

Także ten…… Jeśli macie jeszcze jakieś znajome w Londynie, możecie w moim imieniu serdecznie je zaprosić. Mile widziane jakiekolwiek jedzonko, bo chyba się ze wszystkim nie wyrobię, jako że wczoraj zmogła mnie gorączka i jestem trochę opóźniona czynnościowo i intelektualnie- aczkolwiek oczywiście wszystko robię jak zwykle :) Wczoraj megainspirujące baby cafe, dziś playgrupa, jutro na rynek po banany na ciasteczka dla kobietek z Kręgu Opowieści Porodowych!

Jedna myśl nt. „Opowieści Porodowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>