Wiosna, energia

Dziękuję za zainteresowanie ostatnim wpisem i liczne komentarze. Pragnę poinformować, że jak tylko temat urodzin zgasł, Felek wyraźnie się uspokoił i spędziliśmy bezkonfliktowy dzień z rodziną w centrum Londynu. Lody, frytki i te sprawy :)

Cieszę się, bo mimo codziennych małych uciążliwości mamy siłę coś robić i planować. W marcu czekają nas aż dwa wyjazdy couchsurfingowe, raz chcemy topić Marzannę w Chelmsford (przy okazji odwiedzić ZOO i ogólnie poprzebywać ze sobą w miłych okolicznościach), raz odwiedzić wielki wegański festiwal w nadmorskim mieście Brighton. Szczególnie napalam się na wykład na temat zdrowej diety bez nabiału, mają być lekarze, dietetycy. Nie mogę sie doczekać. Chciałabym też wybrać się na warsztaty grania na wszystkim, ale nie wiem, jak to pogodzić z moimi jedzeniowymi. Jakoś się z Marcinkiem dogadamy na pewno, kto na co i z kim. Co do mnie, nauczyłam się skupiać mając Lilę pod opieką. Ostatnio na pewnym spotkaniu wygłaszałam nawet referat, w tym samym czasie karmiąc, lejąc picie, zaprowadzając do łazienki i ogólnie ogarniając moje dziecko:) Więc da się!

A w maju planuję zaliczyć kurs na doulę. Jest to moje marzenie od dawna, ale nie czułam się gotowa duchowo. Prowadzącym jest Michel Odent, światowej sławy doktor, propagator porodów niezmedykalizowanych. Tak więc widzicie, wiosna i energia nareszcie nas nawiedzają ;)


4 myśli nt. „Wiosna, energia

 1. Kasia S.

  Mam pytanie techniczne: czym się kieruje cię kierujecie przy wyborze osób, do których się wybierzecie?

  Odpowiedz
  1. Marysia Autor wpisu

   ogólnie nie jest łatwo znaleźć couchsurfing dla takiej gromadki więc jedziemy do tych,którzy nas ,,zaakceptowali” w danym rejonie:) a przy wysyłaniu requestów patrzę w zasadzie tylko na to, czy osoba ma zdjęcie profilowe (dla mnie to jakis znak,że ktoś minimalnie interesuje się swoim kontem) oraz oznaczenie ,,can host children” :)

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>