Dzienne archiwum: 1 maja 2014

Breastmilk Stories Circle

Chciałabym się z Wami podzielić następnym ,,projektem” jaki marzę zorganizować w naszym przytulnym ogródeczku. Wiecie, że w Polsce na przełomie maja i czerwca obchodzony będzie Tydzień Promocji Karmienia Piersią? No to już wiecie :) Z tej okazji ponownie kobitki mają się zbierać w Kręgach, tym razem po to, aby podzielić się swoim doświadczeniem, przemyśleniami na temat karmienia piersią i mleka kobiecego. Chciałabym, aby przynajmniej u nas było to spotkanie dla wszystkich, nie tylko dla kobiet karmiących aktualnie lub kiedykolwiek. Nawet mamy, które nigdy nie karmiły mają ku temu swoje powody, a z tego co widzę dzielenie się nimi potrafi zdziałać cuda. Chcemy znowu odczarować negatywne doświadczenia, bez oceny, dawania rad. Pozwolić kobietom być bliżej siebie. Bez względu na mnogość i zróżnicowanie macierzyńskich ścieżek. Dlatego serdecznie zapraszam WSZYSTKIE panie mieszkające w Londynie i pragnące spotkać się w miłej atmosferze przy ciasteczkach i pewnie czymś jeszcze:) Proszę, jeśli znacie kogoś w tym pięknym mieście i jest taka możliwość, przekażcie mu ten wpis. Oczywiście dzieci, partnerzy, partnerki, jakiekolwiek osoby towarzyszące zawsze będą mile widziane. Jeśli komuś po drodze na takei spotkanie, to odbędzie się ono 31.05 o godz. 14.00 w naszym ogródku w południowej części Londynu. Na facebooku utworzyłam wydarzenie: https://www.facebook.com/events/252182301635790/?fref=ts, kto chętny, może się dopisać :)

Będę już wtedy po moim ,,doula training” więc tym bardziej ma to dla mnie znaczenie, będzie to taka moja osobista celebracja początku nowego etapu w życiu.

Zachęcam też wszystkich do uczestniczenia i organizacji własnych Kręgów w swoich miastach, bo to wspaniałe, duchowe, oczyszczające, głębokie doświadczenie. Nieważne czy zbiorą się 3 kobiety czy 33. Ciocia, mama i córka mogą w tak samo cudowny sposób stworzyć atmosferę kobiecej jedności i mocy. Jeśli chcą. Chcijmy zatem.