Dzienne archiwum: 6 maja 2014

Z dumą dołączamy do MLEKOTEKI

Z dumą zawiadamiam, że nasz Breastmilk Stories Circle oficjalnie został wczoraj ,,podpięty” pod wspaniałą akcję organizowaną w Polsce przez Fundację Rodzić po Ludzku oraz Stowarzyszenie DOULA w Polsce. Więc jest chlubnie, pysznie, ale wciąż w naszym ogródku a zatem miło i bez dramatyzowania! Jestem zaszczycona mogąc przedstawiać się jako Prowadząca londyńskiej MLEKOTEKI. No jak to brzmi! Wow! :)

A ogólnie to już oddychać nie mogę z podekscytowania, pojutrze zaczyna się mój kurs na doulę, jutro przylatują moi rodzice (mama po raz pierwszy) by przez ten czas gdy ja będę się szkolić, zająć się dzieciarnią.

Gdyby mi ktoś 2,5 roku temu powiedział, że temat karmienia piersią i w ogóle naturalnych ścieżek w rodzicielstwie stanie mi się tak bliski i tak ważny, parsknęłabym śmiechem. JA?! Totalnie zagubiona, potrzebująca wsparcia, umierająca ze zmęczenia, płacząca z bezradności nad wiecznie ryczącym niemowlakiem i osamotnionym dwulatkiem?Ja miałabym coś organizować, ja? Jak? Skoro nie potrafiłam zorganizować spaceru z dwójką dzieci ani własnej kolacji?

Ale coś wam powiem, dzieci rosną. Świadomość rośnie. Wiara rośnie. I serce mi teraz potężnie. Bo tak bardzo nie mogę doczekać się własnej MLEKOTEKI i mam tyle pomysłów na przyszłość. Że aż nie wiem co! :)