Nuda…………?!

Podobno ktoś znany i ,,mądry” wypowiedział się publicznie na temat macierzyństwa i stwierdził, iż jest ono nudne. Internet zawrzał.

Mam chyba błędne pojęcie na temat tego słowa. W każdym razie jedyne, jakimi chciałabym to skomentować to: LUDZIE!!! JA MARZĘ O NUDZIE!!!!

Nie inaczej. Jak tylko mój mąż kochany zabiera dzieci gdziekolwiek na dłużej niż 2 godziny, nudzę się z lubością i rozkoszą aż do utraty tchu. Macierzyństwo bywa frustrujące, ciężkie, potrafi zalać łzami i poobijać serce, czasami przeraża lub psuje plany- wiele rzeczy można o nim powiedzieć, ale na pewno nie to, że jest NUDNE.

Nie wiem, skąd taki pomysł i czy ta osoba ma w ogóle dzieci i czy sposób w jaki się nimi zajmuje (zajmowała) można nazwać macierzyństwem, bo nie zadałam sobie trudu by zagłębić się w temat. Jedno jest dla mnie pewne: życie takiej osoby chyba nie należy do najciekawszych skoro musi je sobie ubarwić snuciem abstrakcyjnych teorii na temat o którym nie ma pojęcia.

2 myśli nt. „Nuda…………?!

  1. Maniamamowania

    Też bym chciała się ponudzić. Ostatnio mój synek robi wszystko, żebym była nieustannie zajęta np. ciągnął za firanki tak mocno, że oberwał cały karnisz. Na szczęście jemu nic się nie stało, ale sprzątania miałam mnóstwo. Po rozmowie i obietnicach, że tego nie zrobi na drugi dzień zmajstrował to samo tylko w drugim pokoju. Sprzątanie i ogarnianie chaosu trochę potrwało. Ostatnio mama same takie atrakcje. A do takich szczególnych zdarzeń trzeba jeszcze dorzucić codzienne obowiązki. Dużo można powiedzieć o macierzyństwie, ale na pewno nie jest nudne.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>