Dzienne archiwum: 10 czerwca 2014

Homebirth group

Trochę się denerwuję, bo dzisiaj wieczorem pierwszy raz idę na spotkanie Homebirth Group. Z założenia ma być to comiesięczne miejsce spotkań rodziców planujących poród domowy z 2 doświadczonymi doulami. Ja będę trochę pasażerem na gapę, bo trudno, żebym teraz coś planowała a i doświadczona doula ze mnie żadna:) Mimo to chcę poznać ten klimat, posłuchać, jakie są radości i obawy kobiet oczekujących maleństwa, jaki styl prowadzenia spotkań starszych stażem douli. Na pewno mi to nie zaszkodzi.

Spotkania te odbywać się będą kilka ulic od mojego domu, co jest niebywałe, bo wszystko mam zawsze daleko ;D Więc to kolejny powód żeby się wybrać, Marcin wraca z pracy i zostaje z maluszkami, a  ja się ulatniam- HURRRA!!! :)

Bardzo się cieszę i ekscytuję a jednocześnie obawiam się że zachce mi się bobaska jak się nasłucham tych wszystkich historii i dodających odwagi napomknięć ze strony prowadzącyh. Ostatnio czytałam, że naukowcy odkryli, że ciąża jest zaraźliwa. Mam nadzieję, że jeszcze wciąż pracują nad tymi badaniami :)