Konferencja dla Aktywnych Mam

Przyszła paczka z działającym mikrofonem, sprzęt przetestowany więc oficjalnie mogę Was zaprosić na Konferencję Online dla Aktywnych Mam, która trwać będzie 0d 3.11 do 9.11. Każdego dnia spotkamy się przy naszych komputerach żeby posłuchać i porozmawiać o ważnych dla nas, mam sprawach. Z wielką przyjemnością informuję, że 4.11 będę miała małe przemówienie- mam nadzieję, że interaktywne, bo nie nastawiam się na jakiś nieprzerwany monolog!- na temat życia z dziećmi. Nie mimo ich posiadania, ale właśnie z nimi. Będzie trochę o zajęciach dla maluchów, o tym, jak je organizować, jak sprawiać, by chciały się same bawić albo jak mieć frajdę z bawienia się z nimi. Kilka słów o edukacji domowej, nastawieniu psychicznym oraz jak nie oszaleć zajmując się dziećmi praktycznie non stop. Mam doświadczenie więc wiem o czym mówię :)

Ponieważ nie potrafię wrzucać odnośników do wpisu, powiem wam tylko że na stronie głównej mojego bloga u góry po prawej stronie znajdziecie banerek konferencji, jak w niego klikniecie, zyskacie dostęp do informacji- o programie, jaki jest adres www konferencji i co trzeba zrobić by się na nią dostać- powiem tylko, że jest darmowa i nie trzeba mieć Bóg wie jakiego sprzętu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>