Dziękuję

Dzisiaj okazało się, że blog którego piszę od niemal 6 lat i jest dla mnie bez mała jak trzecie dziecko, został wybrany jako jeden z 10 najbardziej godnych polecenia blogów dla rodziców przez portal Dzieci są ważne (!!!!!!).

Bardzo dziękuję tym, którzy obdarzyli mnie wyróżnieniem. To dla takiego typu czytelnika piszę i wiem, że warto. Czuję, że to, co przerzucam na klawiaturę gdzieś trafia i komuś w jakiś tam sposób może pomaga, poprawia nastrój. Jest to dla mnie wspaniała wiadomość.

Niestety nie jestem w stanie nic więcej napisać, bo:

1) Mąż raczy mnie sokiem jabłkowym zrobionym w nowej sokowirówce i muszę skorzystać natychmiast.

2) Felek cierpi, bo nie może znaleźć ostrzynki i robi to na tyle głośno, że nie mogę sklecić zdania.

3) Snuję nikczemny plan położenia dzieci do spania i myśl o tym, co mogę robić gdy już ich tu nie będzie odbiera mi zdolność do zagłębiania się w sferę logos mojego istnienia.

Ale już wiem, że BĘDĘ pisać, bo mam dla kogo. Co jakiś czas dopada mnie kryzys i plany zamknięcia bloga. Teraz czuję,że długo nie zawitają w mojej głowie.

Dzieci są ważne, dziękuję! Kocham was z wzajemnością jak widać! Wrzuciłabym odnośnik do Waszej strony ale nie umiem :) Wierzę jednak, że ci, którzy czytają mojego bloga podglądają także i Was.

 

6 myśli nt. „Dziękuję

  1. Bahia

    Jestes dla mnie swierzym powiewem autentycznosci. Poznalam cie najpierw na blogu, potem na wspolnej gr…a niedawno osobiscie kochana Marysiu. Jestes Wazną osobą.

    Odpowiedz
  2. Krzysiek

    Marysiu, nie zamykaj bloga, nawet jeśli masz chandrę, brak pomysłów, brak czasu. Piszesz potrzebne dla wielu słowa. Piszesz o potrzebnych rzeczach! :) powodzenia, spokojnego wieczoru!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>