Wpis zachęcający :)

Na pewno wśród moich czytelniczek są Kobiety, które rozważają pracę douli. Kochane, róbcie kurs i do przodu- UK czeka. W ostatnim tygodniu miałam okazję pośredniczyć w dwóch trudnych sytuacjach- mamy szukały POLSKIEJ douli. I miały ze znalezieniem problem, bo wszystkie mieszkające w pobliżu były już w danych terminach zajęte.

Więc, dziewczyny kochane, do przodu! Polki są coraz bardziej świadome, także faktu, jak ważnym wydarzeniem w ich życiu jest poród własnego dziecka. Nie chcą zdawać się biernie na opiekę personelu medycznego. Wiedzą, że zdrowiej, bezpieczniej i szczęśliwiej zarówno dla nich, jak i dla potomstwa, jest zaufać swojemu ciału, swojej duchowości, swojemu maleństwu.

Douli szukają bo czują, że cudownie byłoby mieć przy sobie kogoś, kto im powie, że mają rację i będzie przy nich w tej doniosłej chwili.

A także z miliona innych powodów :)

Prowadzę stronę Polska Doula w UK która zajmuje się promocją usług polskich doul na Wyspach oraz łączeniem poszukujących rodziców z doulami- i wiem, że zachęcanie do przyjęcia tej ,,profesji” na prawdę ma sens.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>