Jeśli szukasz najlepszych kijków do selfie, to dobrze trafiłeś. Mamy dla Ciebie kilka propozycji. Niezależnie od tego, czy używasz telefonu z aparatem, kamery GoPro czy kamery 360, inwestycja w solidny statyw, który jest niezbędna.

Często okazuje się, że selfie sticki sprzedawane w popularnych miejscach turystycznych są nietrwałe, chybotliwe i niestety niezawodne. Dlatego lepiej kupić go wcześniej i ze sprawdzonego źródła. Nie ma lepszego sposobu na uchwycenie niesamowitych wspomnień na wakacjach niż zdjęcia selfie, szczególnie jeśli podróżujesz sam.

Selfie Stick
Fot. Pexels

Najlepsze kijki do selfie na rynku oferują funkcje wykraczające poza zwykłe trzymanie telefonu lub aparatu w pozycji pionowej. Niektóre z nich mają funkcję Bluetooth lub mogą nawet przekształcić się w statyw, co może być bardzo pomocne, jeśli chcesz mieć wolne ręce. Wielofunkcyjne statywy to zdecydowanie dobry wybór – zwłaszcza że nie są szczególnie drogie. W rzeczywistości często zapłacisz mniej online za wielofunkcyjny kijek, niż gdybyś kupił podstawową wersję w miejscowości turystycznej.

Zaprojektowane z myślą o najlepszych aparatach selfie (niezależnie od tego, czy używasz telefonu, czy tradycyjnego aparatu), selfie sticki, które przedstawiamy poniżej, są jednymi z najlepszych, jakie możesz kupić. Statywy do selfie są super pomocne dla również dla użytkowników GoPro i kamer.

Najlepsze kijki do selfie

Insta360 Invisible Selfie Stick

Z jednej strony selfie stick może wydawać się idealnym wyborem do fotografowania z kamerą 360 stopni, istnieje jednak ryzyko, że kijek wkradnie się do ujęcia. Dlatego został stworzony Insta360’s Invisible selfie stick. Algorytmy kompatybilnych z nim aparatów są tak ustawione, aby automatycznie go wykryć i usunąć z ujęcia.  Dzięki temu nie zakłóca on 360-stopniowych zdjęć panoramicznych i filmów. Jeśli jesteś użytkownikiem jednego z aparatów Insta360, które są jednymi z najlepszych aparatów 360 w branży, to nie ma wątpliwości, że powinieneś wybrać ten kijek.

GoPro Black 3-Way Arm

3-Way Arm to jest to. Działa jako prosty uchwyt i jako statyczny statyw. Kiedy jest w trybie selfie stick, jego ramię składa się, co powoduje, że nie upada prosto w dół, więc możliwe jest ułożenie kija pod takim kątem, że można uchwycić selfie bez kijka w kadrze. Jest to możliwe nawet z szerokokątnym obiektywem charakterystycznym dla kamer GoPro Hero. Jeśli nie masz nic przeciwko żeby wydać trochę więcej pieniędzy, to to wodoodporne ramię jest jednym z najlepszych narzędzi GoPro.

Statyw SYOSIN Selfie Stick

Stabilny, wytrzymały, wyposażony w akumulator litowy 65mAh, który przy pełnym naładowaniu może uchwycić do 50.000 selfies. SYOSIN Selfie Stick jest całkiem dobrze wyposażony jak na produkt tego typu. Jak sama nazwa wskazuje, może również przekształcić się w szybki, tani statyw do uzyskiwania stabilnych ujęć, a dzięki mocowaniu statywowemu może obsługiwać kamerki i małe bezlusterkowce / lustrzanki. Funkcjonalność Bluetooth jest obecna i poprawna, a kijek jest również dostarczany z bezprzewodowym pilotem. Prawie doskonały!

Zdjęcie selfie
Fot. Pexels

MPOW iSnap X

Zmniejszając się do zaledwie 18 cm MPOW iSnap X współpracuje z prawie każdym telefonem z systemem iOS lub Android. Jest wyposażony w swój własny pilot Bluetooth, który ma wbudowaną baterię Li-Ion do szybkiego ładowania i długotrwałego działania. Użyteczny pasek na nadgarstek na końcu uchwytu sprawia, że kij jest bardziej bezpieczny, gdy jesteś w ruchu. Regulowana w zakresie 270 stopni głowica oznacza, że zawsze znajdziesz najlepszy kąt dla swoich zdjęć. MPOW oferuje naprawdę dużo jak na selfie stick i jest to naprawdę dobry wybór dla podróżników dbających o budżet.

Statyw Blitzwolf Selfie Stick z pilotem

Bateria Blitzwolf Selfie Stick może działać bardzo długo. Ma też funkcjonalność Bluetooth. Twórcy twierdzą, że można teoretycznie na jednym naładowaniu baterii można zrobić do 50.000 selfies. To powinno zadowolić nawet najbardziej próżnych wśród nas. Oferuje on również pełny obrót telefonu o 360°, zapewniając, że zawsze można uzyskać idealny kąt. Ma aluminiową konstrukcją z możliwością przekształcenia go w mini-tripod z antypoślizgowymi nogami. Blitzwolf’s selfie stick robi wszystko, czego można oczekiwać od selfie sticka – jedyną rzeczą, której mu brakuje, jest uchwyt na aparat.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here