Zagęszczanie włosów u mężczyzn

0
2673

W ramach dzisiejszego artykułu pragniemy przyjrzeć się jednej z najskuteczniejszych a jednocześnie najmniej inwazyjnych metod zagęszczania włosów, z jakiej skorzystać mogą mężczyźni, którzy już od dłuższego czasu zmagają się z nadmiernym przerzedzaniem się fryzury na skutek czynników zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Mowa o metodzie siateczkowej, która jeszcze do niedawna była wykorzystywana przede wszystkim w przypadku przedstawicielek płci pięknej, jednakże na przestrzeni ostatnich miesięcy zyskuje sobie coraz większą przychylność wśród panów.

Nie powinno to jednakże dziwić, bowiem jest ona nie tylko bezpieczna, ale także wysoce skuteczna – jej rezultaty zaobserwować można niemalże od razu po zakończeniu zabiegu, a dodatkowo utrzymują się one przez wiele tygodni bez konieczności ponownego poddawania się zabiegowi. W przypadku omawianej metody, włosy naturalne lub też włókna syntetyczne mocowane są do specjalnej siateczki, która następnie aplikowana jest na skórę głowy celem zakrycia wszelkich niedoskonałości fryzury z jakimi mężczyzna może się zmagać.

Jak informują eksperci, rozwiązanie to sprawdza się szczególnie dobrze w przypadku panów, którzy nie mogą samodzielnie poradzić sobie z nadmiernym przerzedzaniem się włosów oraz łysieniem spowodowanymi czynnikami stricte genetycznymi. W rzeczonym przypadku powierzchnia dotknięta problemem pozostaje relatywnie niezmienna, a więc o wiele łatwiejszym jest dobór odpowiedniej siateczki, jak również zadbanie o to, by włosy lub włókna zakrywały miejsca, w których przez fryzurę prześwituje skóra głowy.

Co ciekawe, metoda siateczkowa sprawdza się wręcz doskonale także w sytuacji, gdy mężczyzna poddaje się terapii trychologicznej, dermotrychologicznej lub też przeszczepowi włosów, co z kolei sprawia, że jego uczesanie staje się coraz bujniejsze i wyglądać zaczyna coraz naturalniej. W takim przypadku omawiane rozwiązanie pozwala na przejście swoistej metamorfozy, a więc całkowitą zmianę stylu uczesania zgodnie z preferencjami klienta danego zakładu medycyny estetycznej lub salonu fryzjerskiego.

Alternatywą dla omawianego dziś sposobu wizualnego zagęszczania włosów jest nabycie peruki naturalnej lub wykonanej z włókien syntetycznych. W obecnych czasach może ona zostać w pełni spersonalizowana, co oznacza, że to konsument zdecydować może o jej grubości, długości, stopniu skrętu poszczególnych pasemek, czy też o grubości monofilamentowej bazy do której są one mocowane przez ekspertów. Rozwiązanie to jest nieco droższe od metody siateczkowej, jednakże sprawdzi się znacznie lepiej w przypadku osób, które pragną zachwycać bujną, zdrową oraz naturalnie prezentującą się fryzurą przez cały czas, na przykład z uwagi na specyfikę wykonywanej pracy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami w przypadku, gdyby pragnęli Państwo dowiedzieć się, czy w Państwa przypadku lepsze rezultaty da wizualne zagęszczenie włosów czy też zakrycie wszelkich zidentyfikowanych niedoskonałości przy pomocy specjalistycznego produktu perukarskiego. Z przyjemnością pomożemy Państwu stawić czoła problemom związanym z łysieniem oraz przerzedzaniem się fryzury!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here