Wiosna 2021 może wydawać się w tym momencie jeszcze mrzonką, ale zapewniamy Cię, że jest bliżej, niż się wydaje. Przeszukiwanie wszystkich wspaniałych nowości, które zaprezentowały nam wiosenne i letnie wybiegi, było jak powiew świeżego powietrza. Szczególnie w porównaniu z powtarzalności tego samego nudnego, sportowego stroju, który nosimy w kółko od (och, nie wiem) marca zeszłego roku?

Torebka wielbłądzia
Fot. Unsplash

Podczas gdy miesiąc mody nie wyglądał tak, jak w poprzednich latach, branża jako całość stanęła na wysokości zadania. Odbyło się kilka pokazów z zachowaniem dystansu społecznego, wydano tony oszałamiających lookbooków. Na żywo można było oglądać cyfrowe prezentacje ubrań. Oczywiście przy braku relacji w mediach społecznościowych i szumu wokół pokazów, to normalne, że można poczuć się całkowicie zagubionym, jeśli chodzi o to, co pojawiło się na wybiegach w tym sezonie. Na szczęście dla Ciebie, właśnie po to tu jesteśmy, aby Cię o tym poinformować.

Trendy kolorystyczne

Zaprezentowane w czasie pokazów kolory tego sezonu to przede wszystkim pastele – modne jak co roku na wiosnę. Kolor bladożółty – ten słoneczny odcień łagodnieje na wiosnę w bardziej stonowanym odcieniu. Ale nie jest smutny – ten odcień ożywi każdą stylizację, niezależnie od tego, czy wybierzesz żółty top, sukienkę czy dodatki. Połączenie musztardowego z szarym jest szczególnie dobrze widziane w tym roku – to kolory wybrane przez Pantone na 2021.

Kolejnym kolorem jest wielbłądzi, który świetnie wygląda szczególnie na płaszczu czy torebce. Fuksja oraz inne żywe kolory, które były szczególnie hipnotyzujące. Żywy pomarańczowy kolor jest obecny w modzie już od kilku sezonów, a na wiosnę pojawił się ponownie w sposób godny uwagi. Niezależnie od tego, czy nosisz go jako odważną odzież wierzchnią, czy jako soczystą dzianinę, czy torebkę ten odcień będzie ulubionym kolorem wielu osób. Jako jeden z największych trendów kolorystycznych prezentowanych w wielu kolekcjach S/S 21 jest  fuksja. Kolor ten będzie wykorzystywany intensywnie przez cały sezon. Jest dostępny w wielu różnych odcieniach, ale głównie promowane są te pomiędzy neonowymi a bardziej pastelowymi.

 

Torebka i kosmetyczka
Fot. Unsplash

 

A jaką torebkę wybrać na ten sezon?

Do tej pory przedstawiliśmy największe trendy wiosenne, największe trendy kolorystyczne. Teraz chcemy się skupić na najważniejszych trendach w torebkach na rok 2021.

W tym momencie nie wiemy jeszcze, jak często będziemy używać torebek, ale trzeba być dobrej myśli. Można bezpiecznie założyć, że bez względu na to, jakie będą nowe normy – kupowanie uroczych akcesoriów zawsze będzie dobrym pomysłem na poprawienie humoru. W związku z tym chcemy przedstawić Wam pięć wiosennych trendów w torebkach, które, jak przypuszczamy, będą widoczne wszędzie tej wiosny.

Trendy w torebkach na wiosnę i lato 2021

W tym roku będzie modny dwuwymiarowy kształt płaskiej torebki. Wygląda świetnie, bardzo klasycznie i elegancko. Jest jednym z tych trendów, na które czekamy. Płaskie torebki, przypominające cienką teczkę na dokumenty, nie są może najbardziej praktyczne pod względem przechowywania, ale z pewnością stanowią bardzo stylowy dodatek.

Torebki na zakupy zazwyczaj pojawiają się wiosną, a ten sezon nie jest wyjątkiem. Obejmuje on różnorodne siatkowe torby wykonane z różnych materiałów, od skóry po sznur. To trend, który jest z pewnością jednym z tych, które jest proekologiczny i sprzyja temu, żebyśmy mieli mniej plastiku na naszej planecie.

W tym roku na wybiegach widzieliśmy również torebki we wszystkich kształtach i rozmiarach w najjaśniejszych i najodważniejszych odcieniach. Te cukierkowo kolorowe torby są tym, na co możesz liczyć, aby tchnąć nowe życie w swoją garderobę na wiosnę.

Projektanci zaskoczyli nas w tym roku, prezentując pokaźną kolekcję torebek na butelkę z wodą. Dzięki temu nowemu trendowi już nigdy nie będziesz mieć wymówki, żeby nie zabrać ze sobą wody i być odpowiednio nawodnionym przez cały dzień. Niektóre z nich są dodatkami do torebek – przyszłościowymi uchwytami na butelki z wodą, a inne występują jako własne osobne torby lub są wbudowane w paski. Jeśli ktoś szuka idealnego prezentu dla dziewczyny, która interesuje się modą – to jest to!

Jeśli masz dużo rzeczy, które lubisz mieć przy sobie zainteresuje CIe kolejny trend na ten rok. To torebki dla Ciebie. Okazuje się, że w tym sezonie wiosennym będą królować superduże torby. Sprzedawcy już mocno podążają za tym trendem i dostępne są naprawdę nieskończone opcje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here